o nas

usługi księgowe

doradztwo

współpraca

klienci

kontakt

english version

Obecnie obsługujemy kilkudziesięciu klientów, reprezentujących różnorodne branże i zajmujących się wszelkimi możliwymi dziedzinami życia np. handel, reklama, budownictwo, medycyna, prawo, finanse, edukacja, motoryzacja, nieruchomości, kultura czy gastronomia. Każdy z nich wnosi do naszego działania większą lub mniejszą cegiełkę, która składa się potem na nasze rosnące doświadczenie w obserwacji działalności gospodarczej.

Znakomita większość naszych klientów jest z nami od początku swego istnienia, udzielając porad już przed rozpoczęciem działalności pozwoliliśmy im optymalnie określić charakterystykę podatkową firmy. Ta sfera zagadnień jest naszą specjalnością – otworzyliśmy już wspólnie kilkadziesiąt nowych firm, przeprowadzaliśmy również na ten temat specjalistyczne szkolenia. Większość z naszych klientów nadal z sukcesem działa na rynku, niektórzy z nich już przez kilka udanych lat.

W ramach sieci partnerów współpracujemy też z mBankiem - który wielu naszym klientom pomaga kontrolować swoje finanse. Kliknij w logo mBank na naszej stronie internetowej, aby uzyskać dostęp do produktów bankowych, finansowych i ubezpieczeniowych - profesjonalnych i tanich.

Zachęcamy do współpracy - Acontis Sp. z o.o.

partnerzy

 

 

 

 

 

kontakt

© Acontis Sp. z o.o. 

Warszawa 2012

nota prawna