o nas

usługi księgowe

doradztwo

współpraca

klienci

kontakt

english version

Nasz zespół składa się ze stosunkowo młodych specjalistów z dziedziny ekonomii, za którymi stoi kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzenie księgowości firm o różnych profilach i charakterystyce – firm małych i dużych, spółek i jednoosobowych działalności, firm usługowych, handlowych, a także organizacji non-profit. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi informatycznych i organizacyjnych, a codzienna praca nie przeszkadza nam w nadążaniu za potrzebami naszych klientów. 

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, działającym w Warszawie i okolicach od 2007 roku. Usługi księgowe świadczymy na podstawie standardowych umów, zgodnie z ustawą posiadamy ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności. 

Z zasady staramy się działać zdalnie, aby nie angażować zanadto naszych klientów, niemniej jednak na warszawskim osiedlu Tarchomin w sąsiedztwie ratusza dzielnicy Białołęka prowadzimy stacjonarne biuro, do którego zawsze serdecznie zapraszamy.

Odnajdując pasję w tym co robimy dostosowujemy naszą pracę do ducha dzisiejszych czasów i próbujemy dołożyć swój wkład do naszego wspólnego rozwoju.

Zachęcamy do współpracy - Acontis Sp. z o.o.

partnerzy

 

 

 

 

 

kontakt

© Acontis Sp. z o.o. 

Warszawa 2012

nota prawna